פינוי מגרשיםפינוי מגרשים נדרש כאשר רוכשי מגרש לבנייה מגלים לפתע כי המגרש אותו הם רכשו במיטב כספם הינו מגרש המשמש למגרש גרוטאות למעשה. פעמים רבות, מגרש אשר נראה נטוש ועזוב לכאורה, מוצא את תיפקודו כמגרש גרוטאות לכל דיירי השכונה, כך שבמשך השנים הוא מתמלא ברהיטים, חפצים וזבל אשר אין לו דורש. במקרה זה תזדקקו לחברה אשר פינוי גרוטאות זהו עיקר עיסוקה.

למי להתקשר לפינוי מגרשים?

פעמים רבות, הפונים בבקשה לפינוי מגרש הם רוכשים פרטיים של המגרשים, רשויות מקומיות, עיריות ועוד. מקבלי ההחלטה יוכלו לפנות לחברות אשר עיקר עיסוקם הוא בפינוי רהיטים וחפצים, ואשר עוסקות, בין השאר גם בפינוי מגרשים. יתרונה של חברה זו תהיה בכך שהיא תוכל לבצע את העבודה בזמן הקצר ביותר ובאופן היעיל ביותר.

חברה המתמחה בפינוי, יכולה להסתייע בכלים כבדים אשר ירימו את כל הפסולת או הרהיטים הכבדים הנמצאים, ולשנע אותם למקום אחר. פעמים רבות, תפנה החברה המפנה את הרהיטים למקום פסולת מאושר, ובפעמים אחרות תשתמש בו למחזור ושימוש אחר (כמו המשך מכירה, תיקון או תרומה לנזקקים). כך או כך, בסופה של העבודה, יתקבל מגרש נקי וריק מפסולת לחלוטין, אשר יוכל להיות מוכן לבנייה ולפעולות נוספות נדרשות.

פינוי לכל מטרה ומענה אנושי ואדיב 24/7 – התקשרו לייעוץ חינם 052-8037670

איך מתבצע פינוי המגרש?

בטרם הפינוי, יש לקרוא לבעלי החברה המפנה בכדי שיבחנו את תכולת המגרש, ויבדקו את עלות הפינוי. כאשר יהיה צורך בכלים כבדים לסיוע הפינוי, עלות זו עלולה להיות גבוהה יותר, מאשר פינוי אשר יוכל להתבצע באופן ידני ופשוט. יש להגדיר מראש את גבולות המגרש והשטח הנדרש לפינוי. כמו כן, יש לדאוג לכך שהחברה המפנה תפנה את הפסולת למקום מאושר, כך שבעלי המגרש לא יסתכנו בקנסות ללא צורך.

לשם שירות פינוי מגרשים, יש ליצור קשר טלפוני עם החברה המפנה, להתרשם מעבודותיה, מקצוענותה וניסיונה בסוג זה של פרויקטים. כדאי להשוות מספר חברות, בכדי שתוכל להיות בטוח כי הצעת המחיר שקיבלת עומדת בסטנדרטים המקובלים. אנו בטוחים כי יוסף- פינוי הוגן יוכל לסייע לך ולעמוד בדרישותייך, עד לקבלת התוצאה הרצויה.