פינוי ירושה נדרש מכיוון שבמהלך חיינו נאלץ להיפרד מאנשים אהובים שהלכו לעולמם. למרות שהפרידה מצערת וכואבת, נגלה כי אנשים אלו הורישו לאהובים שלהם נכסים שונים כירושות ועזבונות. במקרים רבים נכסים אלו כוללים את הדירות בהן התגוררו עשרות בשנים וצברו בהן חפצים שונים, או שמא בערוב ימיהם התגוררו במוסד כלשהו, ובדירה שנותרה ריקה וסבלה מתחזוקה לקויה, הצטברו חפצים שונים ופסולת אותם נדרש לפנות כחלק מתהליך פינוי ירושות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו.

חברת פינוי הוגן מודעת לקושי הנפשי הכרוך בתהליך פינוי ירושה ובחוסר הזמן של היורשים, ולכן מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי של פינוי ירושות, במסגרתו אנו נבצע מיון בין החפצים השונים, נברור את המסמכים החשובים מאלו שלא, נבדוק את שמישות הרהיטים ומוצרי החשמל, ובהתאם להנחייתכם נפנה את החפצים החשובים לאן שתחפצו או לאחת מעמותת הסיוע לנזקקים איתם אנו נמצאים בקשר, ונפנה את הזבל לאתר פסולת מורשה.

פינוי ירושות – מי נזקק לשירותי פינוי ירושה?

אחוז גדול של הירושות מתחלקות בין כמה יורשים, ונדרש מהם לפנות את הדירה מהחפצים והפסולת בכדי להשיא את ערכה לשם השכרתה או מכירתה וחלוקת הכסף בין כלל היורשים. חשוב לציין, שבמקרים אלו אין מנוס להזמין שירות פינוי ירושה של חברה מקצועית, שכן כמות החפצים וחלוקת העבודה בין כלל היורשים איננה אפשרית, כך שרק שירות פינוי ירושות הניתן על ידי חברה מקצועית, אמינה ויעילה תסייע לכם בפינוי מהיר של הדירה, בדרך להפוך אותה לנכס מניב עבורכם.

פינוי ירושות – לא מבצעים פינוי ירושה רק לשם מכירת הדירה

חברת פינוי הוגן מתמחה כבר למעלה מעשר שנים בביצוע עבודות פינוי ירושות דירות שהושארו כירושות ועזבונות.

לחברתנו ניסיון רב שנים בתחום פינוי ירושה, ובכך אנו מסוגלים לבצע עבודות מורכבות הכוללות בין היתר מיון מהיר ויעיל של כלל החפצים הנמצאים בדירה, במסגרת מיון החפצים נמיין את הרהיטים הבלויים ומוצרי החשמל הבלויים, מחפצים בעלי ערך סנטימנטלי או כספי לשאירים. מיד לאחר פינוי הדירה מכלל החפצים והזבל הנמצא בה, נבצע בדירה ניקיון יסודי, הכולל ניקוי מושלם מכל חפץ ושטיפה מקצועית שתסייע להחזיר את הדירה למצב ראוי למגורים.

פינוי ירושות מאפשר לכם לבחון מחדש את הדירה במצב נקי ומסודר טרם קבלת ההחלטה לגבי מכירתה, השכרתה או מעבר למגורים בה בעצמכם.

פינוי ירושות – עבודת פינוי ירושה לפני שיפוץ

פינוי ירושה נדרש בעקבות השנים האחרונות בחייהם של הורינו המזדקנים, שנים אלו מתאפיינות בחוסר יכולת לתחזק את דירתם באופן ראוי, בנוסף לכך קיימת תופעה של אגירת חפצים המאפיינת את האוכלוסייה המבוגרת, השילוב המסוכן של שני אלמנטים אלו, הופכים את הדירה לחשוכה ועמוסה בחפצים, בגדים ומסמכים שלאיש אין בהם צורך.

דירה חשוכה ועמוסה איננה מפתה איש להתגורר בה, לשכור אותה או לקנות אותה, ולכן אם ברצונכם להביא את הדירה למצב בו תוכלו לממש אותה, יהיה עליכם לבצע בה פינוי ירושות ולאחריו שיפוץ יסודי, הכולל לכל הפחות תיקוני שפכטל, תיקון נזקי רטיבות וצביעה, החלפת מטבח, אמבטיות וריצוף.

טרם הגעת השיפוצניק לדירה לשם מתן הצעת מחיר, עליכם יהיה לפנות את הדירה מכלל האשפה והחפצים הנמצאים בה.

חברת פינוי הוגן מזמינה אתכם להיעזר בצוות מומחי פינוי ירושה, בכדי לקבל את העבודה המקצועית והאיכותית ביותר שיש, תוך כדי מתן שירות אמין, אדיב וברגישות גדולה למצב הנפשי בו אתם נמצאים. אנו מציעים לכם פינוי ירושות מהיר ויעיל, תוך כדי קבלת חווית שירות מושלמת מהחברה המובילה בתחום.