פינוי חצרותפינוי חצרות, בדומה לפינוי דירות נדרש, ופעמים רבות אף מחויב המציאות. חצרות מוזנחות, אשר כוללות רהיטים וחפצים רבים שלא נעשה בהם שימוש מזמינות אליהן חיות מזיקות ולפעמים אף אנשים לא מוזמנים. הקושי הגדול בחצרות מלאות שכאלה, הוא חוסר היכולת להשתמש בשעות הפנאי בחצר, ולהשמיש אותה להנאת כל הדיירים. במקרה של חצר לא מטופחת ומסודרת, כדאי להזמין צוות אשר יוכל לעסוק בפינוי חצרות.

שלבי התהליך פינוי חצרות

בשלב הראשון, נדרש מיון קפדני לכל אותם רהיטים וחפצים ישנים אשר לא נעשה בהם שימוש. חלק מהחפצים יוכל להיזרק, חלק יוכל להיתרם או שיעשה בו שימוש חוזר וחדש. כך או כך, יש לעבור עם דורש העבודה על כל רהיט ופריט, ולהחליט מהו ייעודו החדש ומטרתו. פעולה זו יכולה להיעשות ללא עזרת צוות החברה, אולם יש לקחת בחשבון כי היא עלולה להיארך זמן רב, במיוחד כאשר מעורבים בה אנשים רבים.

בשלב השני לאחר המיון, יש לפנות את כל הפסולת למקומות המאושרים לכך. בשלב זה תידרש עזרה מאסיבית יותר מצוות פינוי חצרות, מכיוון שלרוב, הגרוטאות, הרהיטים והחפצים הנמצאים בחצרות הינם כבדים להובלה או דורשים מספר רב של הובלות מפאת מספרם הרב. כך או כך, יש להקפיד כי הפסולת תיזרק רק למקומות המיועדים לכך, כמו למשל פסלת אלקטרונית, רהיטים כבדים וארגזי קרטון או פסולת נייר.

פינוי לכל מטרה ומענה אנושי ואדיב 24/7 – התקשרו לייעוץ חינם 052-8037670

איך לבחור חברת פינוי חצרות?

בכדי לבחור בחברה הטובה ביותר אשר יכולה לפנות את החצר, יש לערוך סקר שוק נרחב. ישנן חברות רבות אשר יכולות לסייע בפעולה זו, אולם יש להבחין ולהבדיל בין שירותיהן השונים. יש לשאול את החברה והצוות הפעיל, מה כוללת עבודתם. יש לבקש כי העבודה תיעשה עד להשלמתה המלאה, ופינוי הפסולת הלכה למעשה. ישנם אנשים אשר נתקלו בחצאי עבודות, אשר במהלכם הובהר להם, כי צוות העבודה מבצע רק את תהליך המיון, הסידור ופינוי הרהיטים והחפצים הגדולים, ללא פסולת הנייר וניקיון החצר לאחר מכן.

כמו כן, יש לשאול על עלות העבודה. ההמלצה היא לא לקחת דווקא את החברה אשר נוקבת במחיר נמוך מדי מערך השוק הכללי, אלא לבחור באותה חברה אשר הצעת המחיר שלה הייתה הממוצעת ביותר. סביר להניח כי חברה שכזו לקחה בחשבון בתחשיב העלות דברים נוספים המתרחשים במהלך העבודה. פינוי חצרות הינו תהליך מורכב וממושך, ועל כן יש לתת את הדעת לגורמים רבים בו.