פינוי דירהפינוי דירה יכול להיעשות במספר מקרים. הדוגמא הנפוצה ביותר היא כאשר בעל הדירה נפטר ויורשיו רוצים להשמיש את הדירה או להמשיך להשכיר אותה. במקרה זה יש לחשוב מה עושים עם כל הפריטים הממלאים את הדירה. סביר להניח כי חלק מהפריטים יידרש להיזרק, חלקו יועבר למקום חדש, ולפעמים אף חלקו ימוחזר. יהיה יעדו של הפריט אשר יהיה, יוסף פינוי הוגן יוכל לבצע זאת במקצועיות וביעילות הנדרשת.

תכנון פינוי הדירה

לפינוי דירה יש מספר שלבים אשר יש לתת עליהם את הדעת בטרם הפינוי מתבצע. יש לבחון את הפריטים והרהיטים ולהחליט מה מטרתם (זוהי פעולת המיון הראשונה). לפעמים, יוזמנו גם כלים כבדים, או מספר משאיות ליעד מסוים, בכדי לטפל בפריטים מסוימים. יש לבדוק את מצבם של הפריטים והרהיטים, בכדי לא לגרום נזק, אך לצמצם את העלויות הנדרשות לשינוע באם הוא נדרש.
מעבר לכך, פעמים רבות, מרגיש המפנה כי הוא נתון לקושי רגשי משמעותי בעקבות הפינוי. ולכן, על המפנים להיות מספיק רגישים ואמפתיים בכדי לאפשר ולסייע לו במצב מורכב זה. עומס רגשי עלול להימצא גם אצל אנשים אגרניים, אשר נקשרים לחפצים באופן חזק ורגשי. במקרה זה, אובייקטיביות בפינוי הדירה, מקצוענות ויעילות יוכלו להקל עליהם את התהליך כולו.
פינוי לכל מטרה ומענה אנושי ואדיב 24/7 – התקשרו לייעוץ חינם 052-8037670

פעולות נלוות לפינוי דירות

לאחר פינוי הדירה, היא מתגלה במערומיה. פעמים רבות, נדרשות פעולות ניקיון רבות, אם הכוונה היא להמשיך לגור בדירה או להמשיך את השכירות. פעולות הניקיון כוללות גם פעולות הדברה נדרשות. אוסף הפריטים שהיו בדירה, השאיר, קרוב לוודאי מיני חרקים אשר יש להשמידם. מעבר לכך, פעולות הניקיון יצטרכו לכלול גם את סיוד הדירה, ולפעמים אף יתלווה לכך שיפוץ, תיקון קירות וחדרים מסוימים בבית.

כל פעולה נלווית, יוכל יוסף פינוי הוגן לבצע, או לייעץ לגבי המשך טיפול ובעלי מקצוע טובים נוספים. כדאי עוד היום לקבוע פגישת היכרות ותכנון לגבי פינוי דירה, בכדי שהתהליך הארוך יוכל לצאת לדרך. כדאי לקבל המלצות מלקוחות קודמים, אשר יוכלו לאמת את התרשמותכם הראשונית ממקצוענותו של יוסף פינוי הוגן.

פינוי דירה