יוסי, רציתי לומר לך ולצוות תודה רבה רבה על השירות,מקצועיות,זריזות ואמינות אך בעיקר על הסבלנות וההקשבה,עשיתם עבודה באמת נהדרת ואנחנו מאוד מרוצים! נשמח לעבוד איתכם בהמשך!
לירון מחברת water-gen תודה!!!

בהתחלה שהבנתי שאני צריך לפנות את הדירה של סבתא שלי, נבהלתי נורא. לא ידעתי מה עושים עם כל החפצים שלה, ואיך אני אוכל לגור בדירה הישנה הזו. חבר המליץ לי על יוסף- פינוי הוגן, בתור חברה שיכולים לעזור לי. התקשרתי, שאלתי המון שאלות, ואחרי שענו לי עם המון כבוד ובאיטיות, הבנתי שאותם אני רוצה. לא התאכזבתי! עשיתם אחלה עבודה..מוזמנים לבוא לראות.
גל, פתח תקווה.

תודה על השירות, האמינות והעבודה הנפלאה בפינוי הדירה. למרות שלא האמנתי שתוכלו לעמוד בזמנים, עמדתם בהם, והכנתם לי דירה נקייה ומקסימה לתחילת שיפוץ. ממליצה בחום.
עדנה, ירושלים.

חיפשתי המון חברות פינוי שיפנו לי את חצר הגרוטאות שעמדה במשך שנים לפני הבית שלי. בסוף, החלטתי על יוסף- פינוי הוגן כי הם נראו לי הכי רציניים. צדקתי! הייתם נפלאים.
מוטי, רמת השרון.

כל הכבוד לכם! אני מצטרף לכל הלקוחות הממליצים. אתם יכולים לתת למי שירצה את מספר הטלפון שלי כדי שאני אוכל להגיד לו שאתם חברה מקצוענית, מנוסה וזולה.
מיכה, קריית ביאליק.

פינוי חינם? יש דבר כזה! ואללה, נהניתי. האמת, הוא לא היה לגמרי חינם, אבל הצלחתי למכור חצי מהדברים של דוד שלי, ואפילו בלי להתאמץ. מקווה שגם אתם הרווחתם משהו. אחלה אנשים!
דודי, באר שבע.

אני ממליצה בפה מלא על יוסף- פינוי הוגן. אצלי הם עשו עבודה נפלאה כשהם פינוי את המחסן שלי. בלי העזרה שלהם, היו עדיין שוכבים שם כל אותם רהיטים וחפצים שבעלי אסף במשך שנים. תודה.
יעלי, רעננה.

הגעתי ליוסף- פינוי הוגן אחרי לבטים רבים. חברים אמרו לי שכל החברות האלו לא עושות את העבודה, ודורשות סכומים גבוהים עבור פינוי שבת'כלס אני יכול לעשות לבד. אבל, הופתעתי לטובה, ואני שמח להמליץ. החבר'ה עשו עבודה טובה, לא השאירו שום זבל במקום, ואפילו שאלו אותי אם אני רוצה שהם יצבעו את הדירה. ממש מעולה.
יוסי, ירושלים.

לקחתי את יוסף פינוי הוגן לפינוי משרד ישן שהיה לי. ממליץ בחום.
רועי, תל אביב.

עבודה טובה מאד! פינוי את הדירה, ניקו ואירגנו אותה בשבוע. המחירים הוגנים, היחס אדיב והעבודה מקצועית. סוף כל סוף כיף להיתקל באנשים טובים.
יאיר, בני ברק.

 

ממליץ בחום על יוסף – פינוי הוגן. היו באמת הוגנים לאורך כל התהליך הנוראי הזה של ירושת דירה עמוסה, ישנה וטחובה. בסוף, קיבלתי את הדירה נקייה מהרהיטים ומהררי הזבל שהיו בה.
נחמן, נווה שאנן.

עברתי לדירה ישנה של אדם זקן, מלאה חפצים שלא היה לי מה לעשות איתם. האמת, עד לרגע שפניתי ליוסף-פינוי הוגן, לא ידעתי שיש חברות שמתעסקות בזה. בכל מקרה, עבודה טובה. יישר כוח!
יואל, בת גלים.

 

חיפשתי באינטרנט, ומצאתי המון חברות שמתעסקות בפינוי. פניתי לכמה מהם, אבל רק ביוסף- פינוי הוגן, קיבלתי את ההצעה הטובה ביותר, ורק אחרי שהם ראו את החצר שלי. אז אני גם ממליץ עליהם.
גיורא, ירושלים.

אין עליכם חבר'ה. עשיתם עבודה מצויינת! תודה.
נחמה, בת-ים.

ביקשתי פינוי משרד, ובסוף הלכתי גם על פינוי חצר הדירה החדשה שקניתי. אני ממש מרוצה, וזוכר את ערמות השפה שהוציאו.
ירון, תל אביב.